1. Úvodní stránka
  2. Aktuality
  3. Distanční výuka předškoláků

Distanční výuka předškoláků

Jak jistě víte, předškolní děti mají povinnou distanční výuku. Abychom si mohli vést tzv. docházku dětí, potřebujeme od Vás, rodičů, zpětnou vazbu. Každý týden nám v pátek zašlete vypracované materiály dětí buď na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do zpráv na FB. Stačí nám zaslat jednu fotografii, nemusíte fotit jednotlivě. Jinak dále platí, abyste si všechny materiály uchovali a při znovuotevření MŠ přinesli.

Nepodceňujte prosím přípravy do školy a nezapomínejte, že úkoly neděláte pro nás, ale pro své děti.

Věříme, že se všichni brzy uvidíme a budeme si s dětmi v naší školce opět užívat. Přejeme Vám mnoho zdraví a pevné nervy.

 

NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek a budete informovaní o dění v naší školce.

Zřizovatel školy
Podporuje nás
Kancelář ředitelky
a ekonomky školy:
Náměstí 73/9 (Obecník),
Velké Meziříčí
Nahoru