Aktuality

Výsledky zápisu - přehled přijatých dětí pro školní rok 2021/2022

Číst více...

Informace k zápisu 2021

Vážení rodiče, aktuální informace týkající se zápisu do MŠ pro šk. rok 2021/2022 sledujte na hlavních webových stránkách mateřské škola ( www.skolkavm.cz )

Uzavření MŠ do 11. 4. 2021

Dle nařízení vlády zůstávají MŠ uzavřeny do 11. 4. 2021. Pojedeme tedy ve stejném režimu jako doposud. Prosíme sledujte naše webové stránky. V případě dotazů a nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Distanční výuka předškoláků

Jak jistě víte, předškolní děti mají povinnou distanční výuku. Abychom si mohli vést tzv. docházku dětí, potřebujeme od Vás, rodičů, zpětnou vazbu. Každý týden nám v pátek zašlete vypracované materiály dětí buď na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do zpráv na FB. Stačí nám zaslat jednu fotografii, nemusíte fotit jednotlivě. Jinak dále platí, abyste si všechny materiály uchovali a při znovuotevření MŠ přinesli.

Nepodceňujte prosím přípravy do školy a nezapomínejte, že úkoly neděláte pro nás, ale pro své děti.

Věříme, že se všichni brzy uvidíme a budeme si s dětmi v naší školce opět užívat. Přejeme Vám mnoho zdraví a pevné nervy.

 

Uzavření MŠ od 1. 3. 2021

Dne 1. 3. 2021 byly MŠ dle usnesení vlády kvůli aktuální situaci do odvolání uzavřeny.
 
Děti předškolního věku mají povinnou školní docházku, je nutno, aby nám rodiče v průběhu distančního vzdělávání zasílali vypracované pracovní listy a činnosti, které mají k dispozici na našich webových stránkách a to prostřednictvým emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na FB stránky MŠ VELOX - ŠTĚŇÁTKA. Díky zaslaným fotografiím nebo oskenovaným materiálům bude docházka dětí zapsána do třídní knihy. V případě neplnění úkolů a nezasílání dokumentů nebude dítě zapsáno do docházky a rodiče tím pádem neplní své povinnosti o vzdělávání dítěte.
 

Prosíme sledujte naše webové nebo FB stránky, kde budou vkládány potřebné informace.

NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek a budete informovaní o dění v naší školce.

Zřizovatel školy
Podporuje nás
Kancelář ředitelky
a ekonomky školy:
Náměstí 73/9 (Obecník),
Velké Meziříčí
Nahoru